Titles you rated
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
Those Snow White NotesRated ★ 5.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 5.0
Oda Cinnamon NobunagaRated ★ 5.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5