Titles you rated
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
VeepRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0