Movies
Ratings
945
Point BreakRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5