Movies
Ratings
533
The World of LoveRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
DropRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
HomunculusRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The Young Mother's HomeRated ★ 3.5