Movies
Ratings
410
Into the WildRated ★ 4.5
FelonRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
After.LifeRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5