Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
VenomRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5