Movies
Ratings
776
KOKUHORated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
GondolaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0