Titles you rated
Total EclipseRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 0.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Johnny MnemonicRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5