Movies
Ratings
35
The ChaserRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Before the Winter ChillRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 2.0
CasinoRated ★ 2.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0