Movies
Ratings
183
Christmas in AugustRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5