Titles you rated
Legal HighRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Arknights: Prelude to DawnRated ★ 4.0
HildaRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 4.0