Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- The Future of TongueRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
AbigailRated ★ 2.5