Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5