Movies
Ratings
50
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0