Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
Into the WildRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Mozart and the WhaleRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.5
The Color PurpleRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 1.5
An EducationRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5