Titles you rated
One Warm WordRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 0.5
Marry Him If You DareRated ★ 0.5
Wild RomanceRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 1.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 1.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 0.5