Titles you rated
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0- The Dirge SingerRated ★ 3.0
MamaRated ★ 4.5- A Problem at My Younger Brother's HouseRated ★ 3.5
- Apgujeong HouseRated ★ 4.0
- MonsterRated ★ 4.0
- Their Perfect DayRated ★ 4.5
ResetRated ★ 2.0- Man in CrisisRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 1.5