Series
Ratings
29
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0