Titles you rated
MotherRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0