Series
Ratings
65
The Devil's PlanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.5