Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
- Three MenRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5- KkangsooniRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0