Titles you rated
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0