Titles you rated
Man on High HeelsRated ★ 3.0
CavemenRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
The Good ShepherdRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
A World Without ThievesRated ★ 3.0