Movies
Ratings
328
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5