Titles you rated
The HangoverRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 2.0
LooperRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 4.0