Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0