Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 2.5