Titles you rated
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 2.5
The PittRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 2.5
Schmigadoon! Season 2Rated ★ 3.0
Schmigadoon! Season 1Rated ★ 3.0
PulseRated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 2.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5