Series
Ratings
311
Lovely RunnerRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Friday Night DinnerRated ★ 5.0- Hotel PointRated ★ 4.0
- Minami's GirlfriendRated ★ 3.5
Ordinary MiraclesRated ★ 4.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.0
SangdoRated ★ 5.0- 노래 오빠Rated ★ 3.5
- ScrubsRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 4.5
Goodbye SoloRated ★ 5.0