Movies
Ratings
27
Les MisérablesRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Raid 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5