Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 2.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
JaneRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0