Movies
Ratings
121
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 4.5
SWITCHRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5