Movies
Ratings
67
ChronicleRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 1.0
Batman ReturnsRated ★ 1.0
RoboCopRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 1.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
The ChorusRated ★ 0.5
GloveRated ★ 0.5
Le Grand ChefRated ★ 0.5
August RushRated ★ 0.5
SunflowerRated ★ 0.5
Forever the MomentRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 0.5
BattleshipRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0