Titles you rated
Peter PanRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
DumboRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
The Blue UmbrellaRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 4.5
Song of the SeaRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Brain DividedRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0