Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TronRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5