Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
CasperRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0