Movies
Ratings
437
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The MessageRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0- My Father Is HeroRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0