Titles you rated
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0