Titles you rated
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Strange DaysRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
DamselRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
PearlRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 3.5