Titles you rated
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 4.0
HacheRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0