Movies
Ratings
202
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0