Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0- Highway StarRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5