Titles you rated
GhostRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
DefianceRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 2.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0