Series
Ratings
189
HwajungRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
MaskRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Lump in My LifeRated ★ 5.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.0
Hold My HandRated ★ 2.5- Swine EscapeRated ★ 5.0
Maybe LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Love Me When You CanRated ★ 3.0
- Jin JinRated ★ 4.0
Modern FarmerRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 3.0
Love & LawRated ★ 4.0- Pink LipstickRated ★ 2.5
HealerRated ★ 5.0