Movies
Ratings
663
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Love PhobiaRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5