Titles you rated
The Man with the Golden GunRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.0