Titles you rated
True DetectiveRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0