Titles you rated
FriendRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Will You Be ThereRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0