Movies
Ratings
150
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 1.5
Our School E.TRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.0