Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 5.0
SopyonjeRated ★ 4.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0